Reklamı Kapat
BetVIrus | Soccer results, statistics and fixtures
English Greek Spanish Russian Turkish
Zaman Kuşağı: Europe/Brussels 

Good autumn!

With nine picks welcomes informal premiere of the new betting period 2015-16 the affiliate site 98CLUB.INFO. Full launch of new leagues (only Italy2 is missing from the eiddaa match program) and on this occasion we wish all our friends good profits in betting and above all health and joy to you and your families.

Special thanks to our pay members who have embraced and supported this dual effort eiddaa and 98club and with their assistance we are committed to the power that gives us to become even better.

We remind you that full access to occupational statistics eiddaa such as the value bet odds 'machine' BVTOOL needs your subscription with

more...

Recent Form (Top 5)

Galibiyetler in last 5 Maçlar  
Ferencvaros 100%
Basel 100%
Rosenborg 100%
Forest Green 100%
Dynamo Kyiv 100%
Daha fazla Bakış Forum...

Best Alt (Top 5)

Average Alt Maçlar  
St.Gallen 100%
Krasnodar 100%
AS Trencin 100%
FC Oleksandriya 100%
AA Gent 100%
Daha fazla Bakış Forum...

En iyi Üst (Top 5)

Average Üst Maçlar  
ND Gorica 100%
NK Slaven Belupo 100%
Partizan Beogrand 100%
Rapid Wien 100%
Pachuca 100%
Daha fazla Bakış Forum...
Betvirus on Facebook

29/08/2015 (192)   Feed

Austria Bundesliga (3)
16:00 Admira Wacker Austria Wien Maça göz at  
18:30 Grodig Ried Maça göz at  
18:30 Rapid Wien SV Mattersburg Maça göz at  
Belgium Jupiler League (4)
18:00 OH Leuven Sint Truiden Maça göz at  
20:00 Mouscron-Peruweiz Kortrijk Maça göz at  
20:00 Oostende Zulte-Waregem Maça göz at  
20:30 AA Gent KV Mechelen Maça göz at  
Bulgaria Division One (2)
16:30 Botev Plovdiv Cherno More Maça göz at  
19:00 Litex Lovech Beroe Maça göz at  
Croatia Division One (2)
19:00 RNK Split Istra 1961 Maça göz at  
21:00 Dinamo Zagreb NK Slaven Belupo Maça göz at  
Denmark Division One (1)
16:00 Sonderjyske Viborg Maça göz at  
England Championship (11)
13:05 Derby County Leeds Maça göz at  
16:00 Brentford Reading Maça göz at  
16:00 Bristol City Burnley Maça göz at  
16:00 Huddersfield QPR Maça göz at  
16:00 Hull Preston Maça göz at  
16:00 Ipswich Brighton Maça göz at  
16:00 Milton Keynes Dons Birmingham Maça göz at  
16:00 Nottingham Forest Cardiff Maça göz at  
16:00 Rotherham Fulham Maça göz at  
16:00 Sheffield Wednesday Middlesbrough Maça göz at  
16:00 Wolves Charlton Maça göz at  
England Conference (12)
16:00 Aldershot Eastleigh Maça göz at  
16:00 Altrincham Tranmere Maça göz at  
16:00 Barrow Southport Maça göz at  
16:00 Boreham Wood Woking Maça göz at  
16:00 Bromley Dover Maça göz at  
16:00 Guiseley Gateshead Maça göz at  
16:00 Kidderminster Harriers Forest Green Maça göz at  
16:00 Lincoln Grimsby Maça göz at  
16:00 Macclesfield Chester Maça göz at  
16:00 Torquay Cheltenham Maça göz at  
16:00 Welling Braintree Maça göz at  
16:00 Wrexham Halifax Maça göz at  
England League One (11)
16:00 Blackpool Walsall Maça göz at  
16:00 Bradford Port Vale Maça göz at  
16:00 Bury Oldham Maça göz at  
16:00 Colchester Scunthorpe Maça göz at  
16:00 Doncaster Fleetwood Maça göz at  
16:00 Millwall Chesterfield Maça göz at  
16:00 Peterborough Gillingham Maça göz at  
16:00 Rochdale Barnsley Maça göz at  
16:00 Shrewsbury Burton Albion Maça göz at  
16:00 Swindon Sheffield United Maça göz at  
16:00 Wigan Crewe Maça göz at  
England League Two (12)
16:00 Accrington Northampton Maça göz at  
16:00 Barnet Cambridge Maça göz at  
16:00 Crawely Wycombe Maça göz at  
16:00 Dagenham & Redbridge Stevenage Maça göz at  
16:00 Hartlepool Carlisle Maça göz at  
16:00 Leyton Orient Bristol Rovers Maça göz at  
16:00 Luton Portsmouth Maça göz at  
16:00 Morecambe Notts County Maça göz at  
16:00 Oxford United Yeovil Maça göz at  
16:00 Plymouth Newport County Maça göz at  
16:00 Wimbledon Exeter Maça göz at  
16:00 York Mansfield Maça göz at  
England Premier League (8)
13:45 Newcastle Arsenal Maça göz at  
16:00 Aston Villa Sunderland Maça göz at  
16:00 Bournemouth FC Leicester Maça göz at  
16:00 Chelsea Crystal Palace Maça göz at  
16:00 Liverpool West Ham Maça göz at  
16:00 Man. City Watford Maça göz at  
16:00 Stoke West Brom Maça göz at  
18:30 Tottenham Everton Maça göz at  
Finland Veikkausliga (2)
15:00 Inter Turku RoPS Maça göz at  
15:00 KTP FF Jaro Maça göz at  
France Ligue One (6)
17:00 Caen Lyon Maça göz at  
20:00 Angers Nice Maça göz at  
20:00 Estac Troyes Montpellier Maça göz at  
20:00 Lille GFC Ajaccio Maça göz at  
20:00 Reims Lorient Maça göz at  
20:00 Rennes Toulouse Maça göz at  
France Ligue Two (1)
14:00 Metz Evian TGFC Maça göz at  
Germany Bundesliga (6)
15:30 Augsburg Ingolstadt Maça göz at  
15:30 Koln Hamburger Maça göz at  
15:30 Mainz Hannover 1896 Maça göz at  
15:30 SV Darmstadt 98 TSG 1899 Hoffenheim Maça göz at  
15:30 Stuttgart Eintracht Frankfurt Maça göz at  
18:30 Bayern München Bayer Leverkusen Maça göz at  
Germany Bundesliga Two (2)
13:00 MSV Duisburg Greuther Fürth Maça göz at  
13:00 Paderborn Arminia Bielefeld Maça göz at  
Greece Super League (3)
18:15 Levadiakos Olympiakos Maça göz at  
18:15 Panthrakikos Veroia Maça göz at  
20:30 Skoda Xanthi AEK Maça göz at  
Holland Eredivisie (4)
18:30 Utrecht Groningen Maça göz at  
19:45 Excelsior de Graafschap Maça göz at  
19:45 Heerenveen Zwolle Maça göz at  
20:45 Heracles Twente Maça göz at  
Hungary Division One (5)
18:00 Bekescsaba 1912 Haladas Maça göz at  
18:00 Diosgyori VTK Ujpest Maça göz at  
18:00 Honved Puskas Academy Maça göz at  
18:00 Vasas MTK Maça göz at  
20:30 Ferencvaros Paks Maça göz at  
Italy Serie A (2)
18:00 Bologna Sassuolo Maça göz at  
20:45 Milan Empoli Maça göz at  
Norway Tippeligaen (1)
18:00 Viking Sandefjord Maça göz at  
Poland Division One (3)
15:30 Piast Gliwice Gornik Leczna Maça göz at  
18:00 Zaglebie Ruch Chorzow Maça göz at  
20:30 Korona Kielce Pogon Szczecin Maça göz at  
Portugal Division One (3)
17:15 Vitoria Setúbal Rio Ave Maça göz at  
19:30 Porto Estoril Maça göz at  
21:45 Benfica Moreirense Maça göz at  
Ireland Premier Division (2)
20:30 Longford Bray Wanderers Maça göz at  
20:45 Sligo Rovers Shamrock Rovers Maça göz at  
Romania League One (2)
17:30 ACS Poli Timisoara Concordia Maça göz at  
20:00 Pandurii Dinamo Bucuresti Maça göz at  
Russia Premier League (3)
13:00 Dinamo Moskva Ufa Maça göz at  
16:00 Zenit St. Peter. Krylia Sovetov Maça göz at  
18:30 Spartak Moskva Anzhi Maça göz at  
Scotland Championship (3)
16:00 Alloa Morton Maça göz at  
16:00 Hibernian Raith Maça göz at  
16:00 Saint Mirren Livingston Maça göz at  
Scotland Division One (5)
16:00 Airdrieonians Peterhead Maça göz at  
16:00 Albion Rovers Brechin Maça göz at  
16:00 Ayr Forfar Maça göz at  
16:00 Dunfermline Stranraer Maça göz at  
16:00 Stenhousemuir Cowdenbeath Maça göz at  
Scotland Division Two (5)
16:00 Annan Athletic Montrose Maça göz at  
16:00 Berwick Arbroath Maça göz at  
16:00 Clyde East Stirling Maça göz at  
16:00 Elgin Stirling Albion Maça göz at  
16:00 Queens Park East Fife Maça göz at  
Scotland Premier League (6)
16:00 Celtic Saint Johnstone Maça göz at  
16:00 Dundee Inverness Maça göz at  
16:00 Hamilton Hearts Maça göz at  
16:00 Motherwell Kilmarnock Maça göz at  
16:00 Partick Thistle Aberdeen Maça göz at  
16:00 Ross County Dundee United Maça göz at  
Serbia Division One (4)
17:00 Radnik Surdulica FK Vozdovac Maça göz at  
19:00 Novi Pazar Rad Maça göz at  
19:00 Partizan Beogrand OFK Beograd Maça göz at  
20:00 Javor Radnicki NIS Maça göz at  
Slovakia Division One (5)
19:00 Dunajska Streda ZP Sport Podbrezova Maça göz at  
19:00 FK Senica AS Trencin Maça göz at  
19:00 Ruzomberok Zemplin Michalovce Maça göz at  
19:00 Slovan Bratislava MFK Skalica Maça göz at  
19:00 Spartak Myjava Zlaté Moravce Maça göz at  
Slovenia Division One (4)
17:45 Maribor KRKA Maça göz at  
20:15 Krsko Zavrc Maça göz at  
20:15 Luka Koper ND Gorica Maça göz at  
20:15 NK CM Celje NK Domzale Maça göz at  
Spain Primera Division (4)
18:30 Real Sociedad Sporting de Gijón Maça göz at  
20:30 Barcelona Malaga Maça göz at  
22:00 Celta de Vigo Rayo Vallecano Maça göz at  
22:30 Real Madrid Real Betis Maça göz at  
Spain Segunda Division (5)
18:30 Lugo Llagostera Maça göz at  
20:30 Albacete Huesca Maça göz at  
20:30 Girona Numancia Maça göz at  
20:30 Leganes Cordoba Maça göz at  
22:30 Zaragoza Almeria Maça göz at  
Sweden Allsvenskan (3)
16:00 Djurgården Halmstad Maça göz at  
16:00 Falkenberg Norrköping Maça göz at  
16:00 Örebro Häcken Maça göz at  
Sweden Superettan (2)
15:00 Varbergs Bois FC AFC United Maça göz at  
16:00 Utsiktens BK Sirius Maça göz at  
Switzerland Super League (2)
17:45 Lugano FC Luzern Maça göz at  
20:00 Vaduz St.Gallen Maça göz at  
Turkey Super Lig (4)
18:00 Gençlerbirligi Kasimpasa Maça göz at  
18:00 İstanbul Basaksehir Bursaspor Maça göz at  
20:15 Konyaspor Galatasaray Maça göz at  
20:15 Mersin Idmanyurdu Kayserispor Maça göz at  
Ukraine Division One (3)
16:00 Hoverla Uzhhorod Stal Dneprodzerzh Maça göz at  
18:30 Volyn Lutsk Olimpik Donetsk Maça göz at  
18:30 Vorskla Poltava Metalist Kharkov Maça göz at  
Wales Division One (3)
15:30 Bangor Port Talbot Maça göz at  
15:30 Carmarthen Connah S Q. Nomads Maça göz at  
15:30 Newtown Haverfordwest Maça göz at  
Argentina Primera Division (4)
02:10 Argentinos Juniors Crucero Del Norte Maça göz at 4-0
21:00 Quilmes Temperley Maça göz at  
22:10 Aldosivi San Martin S. J. Maça göz at  
23:15 Gimnasia La Plata Boca Juniors Maça göz at  
Brazil Division One (1)
23:30 Vasco da Gama Figueirense Maça göz at  
Brazil Division Two (7)
00:30 America Mineiro Luverdense Maça göz at 1-2
02:00 CRB Botafogo Maça göz at 2-1
21:30 Atletico Goianiense Ceara Maça göz at  
21:30 Macae Sampaio Correa Maça göz at  
21:30 Nautico Recife BOA Maça göz at  
21:30 Paraná Santa Cruz Maça göz at  
21:30 Paysandu Bragantino Maça göz at  
Mexico Apertura (2)
02:30 Veracruz Monterrey Maça göz at 2-1
04:30 Santos Laguna Pumas UNAM Maça göz at 3-4
USA Major League (3)
05:00 San Jose Earthquakes Los Angeles Galaxy Maça göz at  
22:00 New York City FC Columbus Crew Maça göz at  
22:00 Toronto Montreal Impact Maça göz at  
Japan Division One (6)
11:00 Shimizu FC Tokyo Maça göz at  
11:30 Yokohama F. Marinos Urawa Maça göz at  
12:00 Hirosima Nagoya Maça göz at  
12:00 Kawasaki-F Kashima Maça göz at  
12:00 Kobe Tosu Maça göz at  
12:00 Sendai Niigata Maça göz at