LuaLua Beşiktaş'a Mı?
Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Holmen, LuaLua ve Jovanovic listede..

Önümüzdeki sezon üç kulvarda birden yarışmanın hesaplarını yapan ve bu doğrultuda mutlaka kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş, özellikle yabancı transferinde işi sıkı tutuyor. Şimdiden çalışmalara başlayan Siyah-Beyazlılar’da gündemdeki isimlerden birinin de, Karabükspor’un formasını giyen golcü Lomano LuaLua olduğu öğrenildi. 

32 yaşındaki Demokratik Kongolu futbolcunun, daha önce yaptığı açıklamalarda, “Teklif gelirse, İstanbul takımlarında oynamak isterim” demesi, Kara Kartal’ın bu transferde elini son derece güçlendiriyor. Portekizli futbolcu Hugo Almeida’nın olası bir takımdan ayrılma durumu halinde LuaLua ve kulübüyle hemen temasa geçileceği ifade edildi. 

Nene gündemden düşmüyor


Transfer listesi bir hayli kabarık olan Beşiktaş’ta Anderlecht’te oynayan Milan Jovanovic ve İstanbul Büyükşehir Belediye’nin formasını giyen Samuel Holmen’le prensip anlaşmasına varıldığı, resmi sözleşmelerin sezon sonunda kesinlik kazanacağı bildirildi. 32 yaşındakie Sırp Jovanovic’in, kulübüyle Belçika’da şampiyonluk iddiasını sürdürmesi ise Beşiktaş için olumsuz bir duruma yol açabilir. Öte yandan Katar’ın Al-Gharafa ekibinde mücadele eden forvet Nene’nin de henüz gündemden düşmediği bildirildi.    

Orhan Yıldırım


300 TL BONUS KAZANMAK IÇIN ÜYE OLUN
Bu Haber 668 Kez Okundu..
Benzer Haberler
TR_Betworld_160x600